Bizzarto – z miłości do designu!

Od 12 do 15 marca odwiedź salon Bizzarto w Galerii Polskie Meble w Poznaniu. Odkryj zupełnie nowe kolekcje mebli wypoczynkowych, które swoją premierę będą miały w tych właśnie dniach.

Będziesz mógł do nich dobrać wyjątkowe tkaniny obiciowe, w tym kolekcje materiałów inspirowane naturą, starannie dobrane, urzekające fakturami i kolorami, autorstwa znanego projektanta Macieja Zienia.

Dni Otwarte Bizzarto to nie tylko premiery. Klienci, którzy w tym czasie odwiedzą salon Bizzarto, będą mogli zamówić meble wypoczynkowe w wybranych tkaninach z 15% rabatem!
A do każdego zakupu dodamy najnowsze wydanie Poznańskiego Prestiżu!

BIZZARTO to wyjątkowe meble dla wyjątkowych ludzi. W ofercie dostępne są ekskluzywne kolekcje do wnętrz, jak i wyjątkowe meble do ogrodów, na tarasy czy patia. Wyjątkowe, ponieważ nie tylko wyglądają i są wygodne jak meble do salonu, ale w dodatku mogą stać na dworze 365 dni, niezależnie od pogody! Wszystkie wykonane są z najlepszych materiałów i odznaczają się nowoczesnym, a zarazem eleganckim designem, który sprawia, że prezentują się doskonale w każdej aranżacji. Kolekcje Bizzarto to doskonały wybór do Twojego wnętrza, na wygodne lata.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WYDARZENIU NA FB

https://www.facebook.com/events/633949583733244/