DUNE

Kolekcję charakteryzuje duże skupienie na detalu i perfekcyjne wykonanie – synergia pracy rzemieślników o różnych specjalizacjach. Kolekcja jest modułowa – pozwala budować nieograniczoną ilość kombinacji, tworzących harmonijne kompozycje.

Zróżnicowane szerokości i głębokości modułów to odpowiedź na różne potrzeby użytkowników  i ich możliwości metrażowe – elementy pasują  do dużych domów, jak i mieszkań w kamienicach i apartamentach.

Zen_cornerarmchair-5-1024×683.jpg

Miękka linia modułów przywodzi na myśl wzgórza, pagórki, wydmy. Zróżnicowane szerokości i głębokości modułów to odpowiedź na różne potrzeby użytkowników  i ich możliwości metrażowe – elementy pasują  do dużych domów, jak i mieszkań w kamienicach i apartamentach. Zestawienia o formie sof i narożników można budować w wielu kierunkach, tworząc „mebel-wyspę”. Pomysł ten powstał z myślą o salonach, gdzie np. z jednej strony jest kominek, a z drugiej telewizor. Tworząc konfigurację z modułów kolekcji Dune, siedziska można skierować w obie strony i dzięki temu korzystać wygodnie z wszystkich funkcjonalności wnętrza.

Grynasz Studio założone przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza to zespół projektantów, specjalizujący się w projektowaniu mebli, produktu, oraz współpracujący z firmami przy tworzeniu strategii wzorniczych. Projektanci eksperymentując z nowymi materiałami i technologiami, chętnie sięgają do polskiego rzemiosła i tradycji.

Projekty Grynasz Studio były wielokrotnie nagradzane i prezentowane na międzynarodowych wystawach m.in. na iSaloni Milan, Maison Object w Paryżu czy Tokyo Design Week.

Meble możemy dla Państwa wykonać w jednej z prawie 200 starannie wyselekcjonowanych i przetestowanych przez nas tkanin ( 1000 kolorów)

Oferujemy tkaniny z apreturami ochronnymi, zmywalne, ale również w 100% naturalne.