NICEA

Jest to kolekcja eleganckich modułowych ogrodowych mebli tapicerowanych. Z modułów dostępnych w tej kolekcji można tworzyć sofy o różnej liczbie miejsc do siedzenia i narożniki o dowolnych kształtach i wielkościach. Zarówno sofy, jak i narożniki mogą być zakończone boczkami, albo ich nie mieć.

Nicea - meble ogrodowe

Można też kreować konfiguracje, które z jednej strony mają bok, a z drugiej są otwarte. Umieścić puf pomiędzy standardowymi elementami. Układ tych mebli zależy wyłącznie od Twojej inwencji.

httpss://bizzarto.com/wp-content/uploads/2020/05/NICEA.png

Moduły tworzące zestawienie nie są połączone ze sobą na stałe i są elegancko wykończone (otapicerowane) z każdej ze stron. Dlatego w każdej chwili możesz zmienić układ elementów, całkowicie go zmieniając. To bardzo wygodne, gdy organizujemy spotkanie towarzyskie i zapraszamy większe grono osób – rozstawienie brył pozwoli uzyskać więcej miejsca do siedzenia i bardziej komfortowe warunki do rozmów. Możliwość modyfikacji przyda się także, gdy po prostu znudzi nam się dotychczasowa aranżacja.

Ogrodowe meble tapicerowane Nicea są odporne na warunki atmosferyczne – mocne słońce, deszcz, śnieg, wysokie i niskie temperatury (do -23 stopni Celsjusza). To meble, które mogą stać przez cały rok, pełne 365 dni na dworze, także gdy pada deszcz lub śnieg.Nie trzeba chować ich do wnętrza nawet na okres zimowy.